O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres e-mail 2:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Tematami moich prac są ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Maluję głównie portrety dlatego, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność, zarówno w wyglądzie, jak i osobowość. Wyjeżdżam też czasami na plenery malarskie. Traktuję je jako odskocznię, na których maluję pejzaże. Jak czas pozwala, eksperymentuję, szukając nowych dróg wyrazu, kiedy prace zbliżają się do formy abstrakcji.

Od 10 lat rozszerzyłem swoją działalność, zajmując się karykaturą. Rysuje ją również na różnych imprezach. Dziś tak modnych tzw. eventach, gdzie wielokrotnie jestem zapraszany, są to wesela, osiemnastki, spotkania firmowe itp. Często np. brałem udział w Galach letnich i zimowych BCC. Pobierałem edukację artystyczną w Warszawie i Gdańsku, gdzie odbyła się moja pierwsza wystawa indywidualna w klubie Rudy Kot na ul. Garcarskiej w 1987 r.

Swoją wrażliwość na kolor i znajomość warsztatu malarskiego zawdzięczam profesorowi Włodzimierzowi Tiuninowi oraz Urszuli Mroczek. Później też nauczycielowi Stanisławowi Czajce autorowi publikacji na temat edukacji plastycznych.

Obecnie działam głównie w Warszawie, w której mam w centrum własną pracownię i umawiam się telefonicznie z zainteresowanymi moją twórczością osobami.