O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres e-mail 2:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury

Od 30 lat zajmuję się działalnością malarską – zwłaszcza portretem, a od dekady tworzę dla Państwa również wyjątkowe karykatury. Najczęściej maluje je na różnego rodzaju eventach, takich jak wesela, wyjazdy integracyjne bądź urodziny. Moja praca jest moją pasją! Dokładam wszelkich starań, by tworzone przeze mnie karykatury zadowoliły klienta i wywołały na jego twarzy uśmiech.

Moja pracownia znajduje się w centrum Warszawy. Jest to artystyczny azyl, w którym tworzę swoje dzieła – tam powstają m.in. karykatury i portrety. Zapewniam, że do każdego projektu podchodzę indywidualnie, starając się spełnić Państwa oczekiwania, a także brać pod uwagę wymagania i preferencje. Zapewniam, że każdy malunek wykonuję z ogromną dbałością o detale, przykładając szczególną wagę do tego, aby każda tworzona przeze mnie karykatura jak najlepiej przedstawiała cechy charakterystyczne osoby, na której cześć powstała. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcam także do zainteresowania się kategorią pt. „Karykatury”, w której prezentuję wykonane przeze mnie prace.

Zarówno karykatura wykonana na podstawie zdjęcia, jak i ta tworzona na bieżąco (m.in. na eventach, gdy osoba, którą szkicuję, pozuje mi na żywo) stanowi znakomitą pamiątkę. Pracę z własną podobizną wystarczy oprawić w ramkę i z powodzeniem można powiesić na ścianie w domu bądź postawić na biurku. Zapewniam, że każda karykatura powstaje po wcześniejszych, dokładnych konsultacjach z klientem, aby była ona odzwierciedleniem nie tylko mojej, ale również jego wizji artystycznej.

Karykatura na zamówienie – wykonana różną metodą

Maluję przede wszystkim pastelami, farbami olejnymi oraz akwarelą, zaś rysuję ołówkiem, piórkiem, a także węglem. Od dekady tworzę unikalne karykatury, których efekt końcowy jest oszałamiający!

Serdecznie zapraszam do współpracy.