O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury na zamówienie Warszawa

Karykatury tworzone na zamówienie stanowią jeden z elementów moich propozycji, skierowanych do osób pragnących podarować wyjątkowy prezent dla najbliższej osoby. Od 30 lat zajmuję się działalnością malarską, a w szczególności portretem. Tematami moich prac są ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność oraz osobowość, co staram się wyrażać, tworząc portrety.

Od 10 lat rozszerzyłem swoją działalność, rysując w Warszawie karykatury na zamówienie. Otrzymuje zaproszenia na różnego rodzaju eventy (wesela, osiemnastki, spotkania firmowe itp.), co jest dla mnie miłym wyróżnieniem. Każda karykatura na zamówienie ma dostarczać mnóstwo radości i pozytywnych wrażeń. Z ogromną przyjemnością rozwijam swoją pasję artystyczną, w którą jestem mocno zaangażowany. Obecnie mam własną pracownię na terenie Warszawy.

Profesjonalna karykatura na zamówienie

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania o karykatury na zamówienie, to zachęcam do kontaktu telefonicznego. Niezbędne dane zostały przygotowane na stronie serwisu. Zapraszam także do odwiedzenia zakładki portfolio, w której prezentuję wybrane prace.

Zobacz również:

Karykatury – ich zadaniem jest pokazanie nas w zabawny sposób poprzez np. zobrazowanie pewnych cech naszego charakteru.