O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres e-mail 2:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury w czasie eventów

Rysowanie karykatur podczas eventu jest świetnym elementem urozmaicającym dane wydarzenie. Jeżeli rozważacie Państwo zlecenie przygotowania karykatury, to zachęcam do skorzystania z mojej propozycji. Od 30 lat zajmuję się działalnością malarską – zwłaszcza rysowaniem portretów podczas spotkań. Pragnę podkreślić, że głównymi tematami moich prac są: ludzie, zwierzęta, martwa natura, kwiaty oraz akty.

Interesuje mnie człowiek – jego różnorodność i osobowość, którą staram się wyrażać poprzez swoje prace. Od 10 lat rozszerzam swoją działalność, zajmując się również rysowaniem karykatur podczas eventów. Otrzymuję na nie zaproszenia, co stanowi dla mnie miłe wyróżnienie. Karykatury przygotowywane w czasie eventów są niewątpliwie dobrym pomysłem, wzbudzającym spory entuzjazm wśród wszystkich uczestników.

Gwarantuję, że osoby zainteresowane skorzystaniem z mojej oferty, w skład której wchodzi m.in. rysowanie portretów podczas spotkań, nie będą rozczarowane. Jako doświadczony karykaturzysta na weselu, urodzinach czy przyjęciu komunijnym swoje prace wykonuję niezwykle starannie, wykorzystując posiadane umiejętności oraz pasję tworzenia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu imprezy, podczas której zostaną wykonane karykatury. Na stronie serwisu prezentuję swoje portfolio – można zobaczyć w nim moje przykładowe prace.