O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres e-mail 2:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury na prezent

Jeżeli zastanawiają się Państwo, czy zamówienie karykatury na prezent to dobry pomysł, to odpowiadam z całą pewnością, że tak! Od 30 lat profesjonalnie zajmuję się działalnością malarską, a urozmaicając swoją ofertę, postanowiłem, że dobrym pomysłem będzie poszerzenie jej o karykatury. Najczęściej maluję je na różnego rodzaju eventach (np. na weselach, osiemnastkach, wyjazdach firmowych). Aktualnie prowadzę własną pracownię artystyczną w centrum Warszawy. Osoby zainteresowane moją twórczością mogą się ze mną skontaktować telefonicznie lub mailowo. Wszelkie niezbędne dane zostały zamieszczone na stronie.

Zapraszam do odwiedzenia kategorii „Karykatury”, za której pośrednictwem prezentuję wybrane prace, jakie dotychczas wykonałem. Każda karykatura na prezent tworzona jest po wcześniejszych, dokładnych konsultacjach z klientem. Zawodowo maluję głównie pastelami, jednak pragnę podkreślić, że farby olejne czy akwarele też są przeze mnie używane. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Tworzę jedyne w swoim rodzaju karykatury, których efekt końcowy nieraz wzbudził ogromny entuzjazm i zadowolenie klienta. Zachęcam do współpracy.