O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Portrety ze zdjęcia

Zastanawiacie się Państwo nad prezentem dla najbliższej osoby bądź też dla siebie? Polecam portret przygotowany na podstawie zdjęcia, który z pewnością dostarczy wielu radości ale i wzruszeń. Prowadzę działalność malarską od 30 lat i stale rozwijam swoje umiejętności w tej dziedzinie tworząc swoje prace, których tematami są ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty.

Pragnę podkreślić, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność oraz osobowość, dlatego też z ogromną przyjemnością i pasją artystyczną tworzę portrety ze zdjęć. Zawodowo maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Wykonując zlecenie na  zawsze koncentruję się na indywidualnych wymaganiach ze strony Klienta, żeby rezultat końcowy sprostał oczekiwaniom.

Od 10 lat rozszerzyłem swoją działalność zajmując się również karykaturą. W Warszawie posiadam własną pracownię. Osoby zainteresowane moją twórczością i pragnące zamówić portrety ze zdjęcia, zachęcam do kontaktu telefonicznego. Wszelkie niezbędne informacje zostały przygotowane na stronie serwisu, podobnie jak moje portfolio w którym prezentowane są również wybrane, dotychczas wykonane prace. Zapraszam.

Warto zobaczyć:

Portret ze zdjęcia – przygotowywany jest on na bazie dostarczanej do nas fotografii, na podstawie której staramy się jak najwierniej przedstawić określoną osobę. Jest to świetny sposób na przygotowanie prezentu niespodzianki.