O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Portrety Warszawa

Portrety stanowią kluczowy element moje działalności malarskiej, którą wykonuję już od 30 lat rozwijając swoją pasję i umiejętności w tym kierunku. Obecnie prowadzę własną pracownię na terenie Warszawy, gdzie zajmuję się tworzeniem portretów według indywidualnych zamówień Klienta.

Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby podarować wyjątkowy prezent sobie lub też najbliższej osobie, jestem przekonany, że przygotowany w Warszawie portret Warszawa będzie doskonałym pomysłem. Zawodowo maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Główny temat moich prac stanowią ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Z racji tego, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność, zarówno w wyglądzie jak i osobowość obecnie tworzę portrety w Warszawie.

Pragnę podkreślić, że 10 lat temu postanowiłem rozszerzyć swoją działalność rysując karykatury. Chętnie nawiązuję nowe kontakty, koncentrując się na określonych wymaganiach ze strony Klientów, którzy chcą zamówić portret. Zapraszam do odwiedzenia strony i zakładki portfolio, w której prezentuję wybrane prace.

Zobacz też to:

Portrety w Warszawie – jeśli zastanawiasz się w gdzie w stolicy można zlecić wykonanie wspaniałego portretu osoby, której chcemy sprawić tak oryginalny prezent to nie musisz już dłużej szukać.