O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Portret na zamówienie

Portrety malowane na zamówienie to jedna z moich propozycji w ramach działalności malarskiej, którą zajmuję się od 30 lat. Maluję głównie portrety, co wynika z faktu, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność oraz osobowość. Jestem przekonany, że portret okaże się świetnym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby, ale i dla siebie.

Przed przyjęciem zlecenia, chętnie słucham wymagań i oczekiwań Klienta, żeby rezultat końcowy wzbudził entuzjazm i zadowolenie. Doskonała znajomość warsztatu malarskiego oraz wrażliwość na kolor decyduje o tym, że każdy portret na zamówienie jest starannie wykonywana z dbałością o szczegóły. Na specjalne życzenie Klienta wykonuję również portrety ze zdjęcia. Chętnie podejmuję nowe wyzwania artystyczne, wykonując prace na zamówienie.

Portret na zamówienie – ze zdjęcia bądź na żywo

Aktualnie działam w Warszawie, gdzie mam własną pracownię. Jeżeli interesuje Państwa portret na zamówienie, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Wszelkie niezbędne dane zostały przygotowane na stronie serwisu. Zachęcam do obejrzenia mojego portfolio, w którym prezentuję wybrane prace.

To powinno Cię zainteresować:

Portrety – przedstawiające nas lub kogoś z naszych bliskich mogą stać się po latach bardzo cenną pamiątką, którą traktować będziemy z niezwykłym sentymentem.

Portrety ze zdjęcia – tworzony na podstawie dostarczonego zdjęcia portret to ciekawy pomysł na prezent, którym skutecznie zaskoczymy obdarowaną osobę.