O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Zajmuję się już 30 lat działalnością malarską, a w szczególności portretem. Zawodowo maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Tematami moich prac są ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Maluję głównie portrety dlatego, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność, zarówno w wyglądzie jak i osobowość. Wyjeżdzam też czasami na plenery malarskie. Traktuję je jako odskocznię, na których maluję pejzaże.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 856 33 02
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Portret na zamówienie

Portrety malowane na zamówienie to jedna z moich propozycji w ramach działalności malarskiej, którą zajmuję się od 30 lat. Maluję głównie portrety, co wynika z faktu, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność oraz osobowość. Jestem przekonany, że portret okaże się świetnym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby, ale i dla siebie.

Przed przyjęciem zlecenia chętnie słucham wymagań i oczekiwań Klienta, żeby rezultat końcowy wzbudził entuzjazm i zadowolenie. Doskonała znajomość warsztatu malarskiego oraz wrażliwość na kolor decyduje o tym, że każda praca, która jest tworzona na zamówienie jest starannie wykonywana z dbałością o szczegóły. Na specjalne życzenie Klienta wykonuję również portrety ze zdjęcia. Chętnie podejmuję nowe wyzwania artystyczne wykonując prace na zamówienie.

Aktualnie działam w Warszawie, gdzie mam własną pracownię. Jeżeli są Państwo zainteresowani propozycją stworzenia portretu na zamówienie zapraszam do kontaktu telefonicznego. Wszelkie niezbędne dane zostały przygotowane na stronie serwisu. Zachęcam do obejrzenia mojego portfolio, w którym prezentuję wybrane prace.

To powinno Cię zainteresować:

Portrety – przedstawiające nas lub kogoś z naszych bliskich mogą stać się po latach bardzo cenną pamiątką, którą traktować będziemy z niezwykłym sentymentem.

Portrety ze zdjęcia – tworzony na podstawie dostarczonego zdjęcia portret to ciekawy pomysł na prezent, którym skutecznie zaskoczymy odbarowaną osobę.