O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Zajmuję się już 30 lat działalnością malarską, a w szczególności portretem. Zawodowo maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Tematami moich prac są ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Maluję głównie portrety dlatego, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność, zarówno w wyglądzie jak i osobowość. Wyjeżdzam też czasami na plenery malarskie. Traktuję je jako odskocznię, na których maluję pejzaże.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 856 33 02
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Zajmuję się już 30 lat działalnością malarską, a w szczególności portretem. Zawodowo maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Tematami moich prac są ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Maluję głównie portrety dlatego, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność, zarówno w wyglądzie jak i osobowość. Wyjeżdzam też czasami na plenery malarskie. Traktuję je jako odskocznię, na których maluję pejzaże. Jak czas pozwala eksperymentuję szukając nowych dróg wyrazu kiedy prace zbliżają się do formy abstrakcji.

Od 10 lat rozszerzyłem swoją działalność zajmując się karykaturą. Rysuje ją również na różnych imprezach. Dziś tak modnych tzw. eventach, gdzie wielokrotnie jestem zapraszany, są to wesela, osiemnastki, spotkania firmowe itp. Często np. brałem udział w Galach letnich i zimowych BCC. Pobierałem edukację artystyczną w Warszawie i Gdańsku, gdzie odbyła się moja pierwsza wystawa indywidualna w klubie Rudy Kot na ul. Garcarskiej w 1987 r.

Swoją wrażliwość na kolor i znajomość warsztatu malarskiego zawdzięczam profesorowi Włodzimierzowi Tiuninowi oraz Urszuli Mroczek. Później też nauczycielowi Stanisławowi Czajce autorowi publikacji na temat edukacji plastycznych.

Obecnie działam głównie w Warszawie, w której mam w centrum własną pracownię i umawiam się telefonicznie z zainteresowanymi moją twórczością osobami.