O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Zajmuję się już 30 lat działalnością malarską, a w szczególności portretem. Zawodowo maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Tematami moich prac są ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Maluję głównie portrety dlatego, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność, zarówno w wyglądzie jak i osobowość. Wyjeżdzam też czasami na plenery malarskie. Traktuję je jako odskocznię, na których maluję pejzaże.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 856 33 02
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury

Jeżeli pragną Państwo zamówić wyjątkowe karykatury zapraszam do kontaktu ze mną. Od 30 lat zajmuję się działalnością malarską, a w szczególności portretem. Pragnę podkreślić, że rozszerzając swoje pasję artystyczną, od 10 lat zajmuję się również tworzeniem karykatur. Najczęściej maluję je na różnego rodzajach eventach (wesela, osiemnastki, spotkania firmowe itp.) , na które jestem wielokrotnie zapraszany, a co stanowi przyjemne wyróżnienie dla mojej osoby.

Aktualnie prowadzą własną pracownię w centrum Warszawy. Osoby zainteresowane moją twórczością mogę się ze mną skontaktować telefonicznie bądź też e-mailowo. Niezbędne dane zostały zamieszczone na stronie serwisu. Zapraszam do odwiedzenia kategorii Karykatury za pośrednictwem, której prezentuję wybrane prace, które dotychczas wykonałem. Przyjmuję zlecenia po wcześniejszych, dokładnych konsultacjach z Klientem.

Zawodowo maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Tworzę jedyne w swoim rodzaju karykatury, których efekt końcowy nieraz wzbudził ogromny entuzjazm i zadowolenie u Klienta. Zachęcam do współpracy.

Zobacz również:

Karykatury ze zdjęcia – to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Karykatura przedstawiająca osobę w prześmiewczy sposób lub wyraźnie obrazująca jakąś jej cechę charakteru potrafi rozśmieszyć do łez.

Portret na zamówienie – może to być bardzo cenna pamiątka ale też doskonały pomysł na prezent, który z pewnością spodoba się każdemu obdarowanemu.