O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury ze zdjęcia

Zajmuję się działalnością malarską od 30 lat, a główny element mojej twórczości stanowią portrety. Od 10 lat wykonuję karykatury. Tematami moich prac są przede wszystkim ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Pragnę podkreślić, że interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność zarówno w wyglądzie jak i osobowości. Osoby, które pragną zamówić karykaturę ze zdjęcia z pewnością nie będą rozczarowane efektem.

Każda praca jest przeze ze mnie wykonywana z ogromną pasją oraz zaangażowaniem. Skupiam się na szczegółach, by móc spełnić oczekiwania Klienta. Jeżeli chcą Państwo sprawić wyjątkowy prezent dla najbliższej osoby proponuję właśnie karykaturę. Zachęcam do kontaktu w celu dokładnego omówienia warunków współpracy. Zawsze jestem otwarty na nowe wyzwania, co decyduje również o tym, że zamówienia są wykonywane w ustalonych terminach.

Wystarczy, że dostarczą Państwo ulubioną fotografię, która będzie podstawą do wykonania karykatury ze zdjęcia. Moja pracownia znajduje się w Warszawie. Zapraszam do odwiedzenia strony serwisu za pośrednictwem, której prezentuję wybrane prace, zamieszczone w zakładce portfolio. Polecam karykaturę jako doskonały pomysł, żeby sprawić radość drugiej osobie.

Zobacz też to:

Karykatury na prezent – to niezwykle oryginalny sposób na obdarowanie naszych bliskich. Z pewnością będzie to dla nich cenna pamiątka poprawiająca humor gdy tylko na nią spojrzą.

Karykatury – ich zadaniem jest pokazanie nas w zabawny sposób poprzez np. zobrazowanie pewnych cech naszego charakteru.

Karykatury w czasie eventów – tworzone podczas różnego rodzaju imprez śmieszne rysunki przyciągają uwagę i stanowią ciekawe urozmaicenia każdego typu eventu.