O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury Warszawa

Karykatury stanowią jeden z kluczowych elementów mojej działalności. Od ponad 30 lat zajmuję się malarstwem, będącym dla mnie niezwykłą pasją, której poświęcą czas tworząc portrety, obrazy jak i karykatury w Warszawie. Interesuje mnie głównie człowiek, jestem mocno zafascynowany jego różnorodnością zarówno w wyglądzie jak i osobowości.

Tworząc karykaturę pod indywidualne życzenię, dokładnie biorę pod uwagę wszelkie wymagania oraz oczekiwania Klienta. Nieustannie rozszerzam swoją pasję artystyczną wykonując liczne prace, których tematyką są: ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty. Karykatury maluję również na różnego rodzaju eventach na obszarze Warszawy (wesela, osiemnastki, spotkania firmowe itp.) na które mam przyjemność otrzymywać zaproszenia, co jest dla mnie wyróżnieniem.

Pragnę podkreślić, że karykatury w Warszawie rysuję zwracając uwagę na szczegóły, żeby rezultat końcowy mógł prezentować się efektownie ku zadowoleniu zleceniodawcy. Chętnie podejmuje nowe wyzwania artystyczne. Zachęcam do odwiedzenia strony mojego serwisu na której znajduje się specjalnie przegotowane portfolio. Jeżeli pragną Państwo zamówić karykaturę zapraszam do kontaktu.

Zainteresuj się również tym:

Karykatury na zamówienie ? mogą one przedstawiać dowolną osobę spośród naszych bliskich stanowiąc dla nich niesamowity prezent, który z pewnością zaskoczy ich i rozbawi.

Karykatura – ma ona na celu zabawne przedstawienie jakiejś osoby poprzez np. podkreślenie w ciekawy sposób jej charakteru. Jest to z pewnością wspaniały pomysł na zaskakujący prezent.