O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 558 62 21
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:
Adres pracowni:
ul. Emilii Plater 27 m60
00-688 Warszawa

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury w czasie eventów

Karykatury tworzone w czasie eventów są świetnym elementem urozmaicającym wydarzenie. Jeżeli rozważacie Państwo zlecenie przygotowania karykatury to zachęcam do skorzystania z mojej propozycji w tym kierunku. Od 30 lat zajmuję się działalnością malarską, w szczególności tworząc portrety. Pragnę podkreślić, że głównymi tematami moich prac są ludzie, zwierzęta, martwe natury, kwiaty, akty.

Interesuje mnie człowiek, fascynuje jego różnorodność i osobowość, którą staram się wyrażać poprzez swoje prace. Od 10 lat rozszerzyłem swoją działalność zajmując się również karykaturą. Rysuję ją na różnego rodzaju imprezach na które otrzymuję zaproszenia, co stanowi dla mnie miłe wyróżnienie. Karykatury przygotowywane w czasie eventów niewątpliwe są dobrym pomysłem, wzbudzającym spory entuzjazm wśród uczestników.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z mojej oferty nie będą rozczarowane. Swoje prace w czasie eventów wykonuję starannie, wykorzystując posiadane umiejętności i pasję tworzenia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu imprezy podczas, której zostaną wykonane karykatury. Na stronie serwisu prezentuję portfolio, w którym mogą Państwo zobaczyć moje wybrane prace.

Zobacz również:

Karykatury – ich zadaniem jest pokazanie nas w zabawny sposób poprzez np. zobrazowanie pewnych cech naszego charakteru.