O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 856 33 02
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury na zamówienie

Jeżeli pragną Państwo zamówić wyjątkowe karykatury, zapraszam do kontaktu ze mną. Od 30 lat zajmuję się działalnością malarską, a w szczególności portretem. Pragnę podkreślić, że rozszerzając swoją pasję artystyczną, od 10 lat zajmuję się również tworzeniem karykatur. Najczęściej maluję je na różnego rodzajach eventach (wesela, osiemnastki, spotkania firmowe itp.), na które jestem wielokrotnie zapraszany, co stanowi przyjemne wyróżnienie dla mojej osoby.

Aktualnie prowadzą własną pracownię w centrum Warszawy. Osoby zainteresowane moją twórczością, mogą się ze mną skontaktować telefonicznie bądź też e-mailowo. Niezbędne dane zostały zamieszczone na stronie serwisu. Zapraszam do odwiedzenia kategorii Karykatury, za której pośrednictwem prezentuję wybrane prace, jakie dotychczas wykonałem. Każda karykatura tworzona jest po wcześniejszych, dokładnych konsultacjach z Klientem.

Zawodowo maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem. Tworzę jedyne w swoim rodzaju karykatury, których efekt końcowy nieraz wzbudził ogromny entuzjazm i zadowolenie u Klienta. Zachęcam do współpracy.

Zobacz również:

Karykatury ? ich zadaniem jest pokazanie nas w zabawny sposób poprzez np. zobrazowanie pewnych cech naszego charakteru.