O mnie

Witam serdecznie i zapraszam. Najpierw na stronę, a później na spotkanie ze mną. Od przeszło 35 lat zajmuję się zawodowo malowaniem, a w tym ponad 20 lat karykaturami. Maluję głównie pastelami, a także farbami olejnymi oraz akwarelą. Rysuję ołówkiem, piórkiem i węglem.
Czytaj więcej…

Kontakt

Tel. stacjonarny:
22 856 33 02
Tel. komórkowy:
502 955 590
Adres e-mail:

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść pytania

Karykatury na prezent

Karykatury na prezent dla znajomych czy też najbliższej rodziny to świetna propozycja, która z całą pewnością wywoła entuzjazm. Jeżeli rozważacie Państwo tego rodzaju niespodziankę, to serdecznie ją polecam. Pragnę podkreślić, że od 30 lat zajmuję się działalnością bezpośrednio związaną z malarstwem, będącym moją prawdziwą pasją realizowaną z ogromnym zaangażowaniem i przyjemnością.

Tworzę wyjątkowe portrety, co wynika również z faktu, że jednym z kluczowych elementów moich zainteresowań, wyrażanych poprzez sztukę, jest człowiek. Moja fascynacja obejmuje jego różnorodność zarówno w wyglądzie, jak i osobowości. Proponuję wykonanie karykatury idealnie nadającej się na prezent dopiero po wcześniejszych, dokładnych konsultacjach z Klientem. Zawsze starannie wysłuchuję wszelkich wymagań oraz oczekiwań, aby rezultat końcowy był satysfakcjonujący.

Karykatura na prezent dla każdego

Zachęcam do zapoznania się z moim dotychczasowym, wybranym portfolio, które dostępne jest za pośrednictwem strony. Każda karykatura na prezent wykonywana jest terminowo. Jeżeli tylko nasuną się dodatkowe pytania, chętnie udzielę wyczerpujących informacji i postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszam do kontaktu.

Zobacz również:

Karykatury na zamówienie – mogą one przedstawiać dowolną osobę spośród naszych bliskich, stanowiąc dla nich niesamowity prezent, który z pewnością zaskoczy ich i rozbawi.